Image

O Nas

Naprawiamy komputery przenośne, laptopy, netbooki, tablety renomowanych firm jak: Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Fujitsu, Siemens, Sony Vaio, Samsung, Packard Bell, MSI, i innych. Jeśli masz problem z innym urządzeniem i nie możesz znaleźć dobrego serwisu, spytaj nas - postaramy się pomóc.
Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, sobota 10-13 we Wrocławiu na Krzykach przy ul. Racławickiej 15/19 lokal 2 ( budynek BUDOPOL). Dojedziesz do nas z każdego miejsca we Wrocławiu tramwajem linii 2, 6, 7, 14, 17, 20, 24 i autobusami linii 126, 127, 133, 136, 144, D.
Naprawa laptopów dla większości klientów kojarzy się z wymianą poszczególnych podzespołów. Np W przypadku zbitej matrycy czy uszkodzonej klawiatury faktycznie tak jest. Jeśli chodzi o uszkodzoną płytę główną sytuacja jest zupełnie inna.
Producenci laptopów skoncentrowali się na rozwijaniu technologii i sprzedaży. W okresie gwarancji zapewniają wsparcie dla swoich klientów, ale zaraz po jakakolwiek naprawa w autoryzowanym serwisie laptopów staje się nie opłacalna. Producentom nie zależy na trwałości sprzętu oraz na tym aby go naprawiać ponieważ wtedy nie ma sprzedaży.
Bezpłatna wycena tyczy się tylko naprawy laptopów i odzyskiwania danych, naprawy tabletów, telefonów. W przypadku napraw komputerów stacjonarnych koszt wyceny to 100 zł netto (123 zł z VAT). Opłata jest pobierana w przypadku braku zgody na naprawę. Jeśli klient zaakceptuje koszt naprawy komputera opłata jest rozliczna w cenie usługi.
Oferujemy również bieżącą konserwację komputerów stacjonarnych polegająca na usuwaniu szkodliwych programów typu wirusów, czyszczenie rejestrów oraz naprawę, re-instalację i konfigurację systemu operacyjnego Windows.

Serwis służy również fachową poradą dla klientów, którzy planują modernizację lub rozbudowę sprzętu. Jeżeli planujesz modernizacją komputera możesz liczyć naszą pomoc w doborze i wymianie dysku twardego, pamięci RAM, karty graficznej czy zasilacza.
Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim komputerem, zgłoś się do nas, na pewno pomożemy !

Naprawa komputerów

Szybkość działania

Naprawa podzespołów

Diagnostyka sprzętu

Sklep komputerowy i serwis komputerowy Wrocław ©2019 INFINITY Anna Katyńska